Path 1, 2011 – 70×100 cm, Danuta Antas-Woźniewska

Fotografia artystyczna Danuty Antas-Woźniewskiej zatytułowana Path 1 (Ścieżka 1), przedstawia pejzaż jesienny w ogrodzie pałacowym w Ostromecku. Cykl pięciu zdjęć pod tym samym tytułem, wykonanych w wyżej wspomnianym parku, otrzymał wyróżnienie na Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym w Stanach Zjednoczonych IPA 2012 r. Zdjęcie oferowane w postaci druku artystycznego na najwyższej jakości płótnie artystycznym marki Hahnemühle, spełniającym wszelkie standardy archiwizacji, naciągniętym na ramę.

  • Rok powstania – 2011
  • Giclée print – druk artystyczny – Nakład 30 szt.
  • Certyfikat autentyczności dołączony do pracy
  • Podpis autora i data z przodu pracy
  • Podłoże – płótno Hahnemühle Canvas Artist 340 gsm, bezkwasowe, poly-cotton, matowe
  • Powierzchnia zabezpieczona werniksem
  • Technika – Druk atramentowy
  • Rozmiary – 100 x 70 cm
  • Bez oprawy

Dostawa: 7-14 dni

772.36

30 in stock

Oferowane przez nas druki artystyczne tzw. Giclée, w jak największym stopniu oddają charakter i cechy oryginału. Wykonywane są na drukarce marki EPSON SureColor® P9000 przy użyciu atramentów Epson UltraChrome® HDX. Prace te drukowane są na najwyższej jakości bezkwasowym płótnie Hahnemühle Canvas Artist 340 gsm, którego matowa powierzchnia i struktura idealnie oddaje charakter oryginalnych, ręcznie malowanych obrazów. Dobór wszelkich materiałów użytych do druku, zapewnia archiwalną trwałość oferowanych prac.

Niemiecka firma Hahnemühle, której podłoża – papiery i płótna – używamy do wykonywania druków artystycznych, ma olbrzymie doświadczenie poparte ponad 430-letnią tradycją w produkcji papierów dla artystów. Papiery Hahnemühle cieszą się na świecie największym uznaniem profesjonalnych fotografików oraz artystów pracujących technikami tradycyjnymi.

Danuta Antas-Woźniewska – ukończyła studia artystyczne na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu M. Kopernika w Toruniu, w zakresie grafiki warsztatowej w 1988 r. Specjalizację z wklęsłodruku zrobiła pod kierunkiem profesora Mirosława Piotrowskiego. Uzyskała również dyplom z edukacji plastycznej, a w 2005 roku ukończyła studia magisterskie z filologii angielskiej na UMK w Toruniu. Po blisko 20 latach pracy jako pedagog, nauczyciel rysunki i malarstwa, wychowania plastycznego oraz j. angielskiego, w 2007 roku postanowiła podążyć za swoją pasją i poświęcić się wyłącznie sztuce i szeroko rozumianej twórczości . Zajmuje się rysunkiem, malarstwem, fotografią artystyczną, grafiką użytkową. Stypendystka Prezydenta m. Bydgoszczy, autorka książki Kim jesteś, Alicjo? Jej fotografie wielokrotnie otrzymały wyróżnienia na Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym w Stanach Zjednoczonych.

Informacje o artyście: DanutaAntas.com

Additional information

rok-powstania

2011

autentycznosc

Praca sprzedawana z certyfikatem autentyczności wystawionym przez autora

podpis

Podpis autora z przodu pracy

oryginal-druk

Giclée print – Nakład 30 szt.

rozmiar

70 x 100 cm

podloze

Płótno Hahnemühle Canvas Artist 340 gsm

technika

Druk atramentowy tusze Epson UltraChrome® HDX, drukarka EPSON SureColor® P9000

wykonczenie

Werniks matowy

oprawa

Bez oprawy