El Paradiso Mio 1, 2010 – 60×90 cm, Danuta Antas-Woźniewska

Fotografia artystyczna Danuty Antas-Woźniewskiej zatytułowana El Paradiso Mio 1 (z cyklu Mój Raj). Praca otrzymała wyróżnienie na Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym w Stanach Zjednoczonych IPA 2011 r. Zdjęcie oferowane w postaci druku artystycznego na najwyższej jakości półmatowym papierze o perłowej powłoce, niemieckiej firmy Hahnemühle, spełniającym wszelkie standardy archiwizacji dzieł sztuki.

 • Rok powstania – 2010
 • Giclée print – druk artystyczny – Nakład 30 szt.
 • Certyfikat autentyczności dołączony do pracy
 • Podpis autora i data z przodu pracy
 • Podłoże – Papier Hahnemühle Photo Rag® Pearl 320 gsm, bezkwasowy, 100% bawełna
 • Technika – Druk atramentowy
 • Rozmiar – 60 x 90 cm
 • Bez oprawy

Istnieje możliwość zamówienia druku wraz z oprawą – koszt całkowity 730 zł

 • Rozmiar (z oprawą) – 70 x 100 cm
 • Oprawa aluminium matowa – kolor antracyt szczotkowany, szyba akryl.
 • Passe-partout Artkeeper® o właściwościach konserwacyjnych – białe

Dostawa: 7-14 dni

398.37

30 in stock

Oferowane przez nas druki artystyczne tzw. Giclée, w jak największym stopniu oddają charakter i cechy oryginału. Wykonywane są na drukarce marki EPSON SureColor® P9000 przy użyciu atramentów Epson UltraChrome® HDX. Prace te drukowane są na najwyższej jakości bawełnianym bezkwasowym papierze Hahnemühle Photo Rag® Pearl 320 gsm, którego perłowa półmatowa matowa powierzchnia i struktura idealnie podkreśla charakter oferowanych prac.

Niemiecka firma Hahnemühle, której podłoża – papiery i płótna – używamy do wykonywania druków artystycznych, ma olbrzymie doświadczenie poparte ponad 430-letnią tradycją w produkcji papierów dla artystów. Papiery Hahnemühle cieszą się na świecie największym uznaniem profesjonalnych fotografików oraz artystów pracujących technikami tradycyjnymi.

Danuta Antas-Woźniewska – ukończyła studia artystyczne na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu M. Kopernika w Toruniu, w zakresie grafiki warsztatowej w 1988 r. Specjalizację z wklęsłodruku zrobiła pod kierunkiem profesora Mirosława Piotrowskiego. Uzyskała również dyplom z edukacji plastycznej, a w 2005 roku ukończyła studia magisterskie z filologii angielskiej na UMK w Toruniu. Po blisko 20 latach pracy jako pedagog, nauczyciel rysunki i malarstwa, wychowania plastycznego oraz j. angielskiego, w 2007 roku postanowiła podążyć za swoją pasją i poświęcić się wyłącznie sztuce i szeroko rozumianej twórczości . Zajmuje się rysunkiem, malarstwem, fotografią artystyczną, grafiką użytkową. Stypendystka Prezydenta m. Bydgoszczy, autorka książki Kim jesteś, Alicjo? Jej fotografie wielokrotnie otrzymały wyróżnienia na Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym w Stanach Zjednoczonych.

Informacje o artyście: DanutaAntas.com

Additional information

rok-powstania

2014

autentycznosc

Praca sprzedawana z certyfikatem autentyczności wystawionym przez autora

podpis

Podpis autora z przodu pracy

oryginal-druk

Giclée print – Nakład 30 szt.

rozmiar

60 x 90 cm

podloze

Papier Hahnemühle Photo Rag® Pearl 320 gsm

technika

Druk atramentowy tusze Epson UltraChrome® HDX, drukarka EPSON SureColor® P9000

oprawa

Bez oprawy, Z oprawą